Bivši mladi reprezentativac bih

Milan Savić novo pojačanje Sloge

Nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine šesto je pojačanje dobojske Sloge za novu sezonu.

25-godišnji krilni i vezni igrač dolazi iz užičke Slobode, a ranije je igrao za Čukarički i Zvijezdu 09, te za omladinske selekcije Partizana, Crvene Zvezde i belgijskog Mechelena.

Foto: FK Sloga Meridian

Takođe je nastupao za omladinske kategorije bh.reprezentacije.

Milan Savić se već priključio ekipi dobojskog premijerligaša koja na Zlatiboru odrađuje pripreme.

Sa ovim pojačanjem, Sloga Meridian je do sada dovela ukupno šest novih igrača.

SportskiPuls.ba

VEZANE VIJESTI

Drugo pojačanje za prvaka
Novo poglavlje Plave budućnosti
Savo Milošević pred Rudar

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE