Novi kapiten

Madžid Šošić: Svjestan sam odgovornosti 

Novi kapiten Željezničara govorio je za službenu stranicu Kluba između ostalog o pripremama, protivniku u konferencijskoj ligi i odgovornosti, časti i privilegiji koje nosi kapitenska traka.

“Mislim da pripreme idu u dobrom toku i da je atmosfera stvarno odlična. Svaki igrač želi da se nametne i vidim tu taj žar da nešto napravimo u ovoj sezoni, nešto ozbiljno.

Osjećaj je nevjerovatan zbog kapitenske trake. U svom klubu gdje sam odrastao, gdje sam proveo mnogo godina, dobiti tu čast i privilegiju da budem kapiten i da vodim ovu ekipu. To je velika odgovornost i svjestan sam te odgovornosti”, kazao je Šošić pa dodao o FC Koper.

“Svake godine se ekipa mijenja. Isto kao što se i kod nas, tako i kod drugih. Dolaze novi igrači, ali poznajem tu ligu i poznajem mentalitet. Mislim da smo izvukli jednog dobrog protivnika, ali sigurno ćemo se pofajtati sa njima, ono što se žargonski kaže, i dati sve od sebe.”

fkzeljeznicar.ba/SportskiPuls.ba

VEZANE VIJESTI

Drugo pojačanje za prvaka

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE