Istekli im ugovori

Još dva fudbalera napustila FK Željezničar

“FK Željezničar se zahvaljuje Edwinu Odinaki i Santiago Garciji na dosadašnjem angažmanu i želimo im mnogo sreće u nastavku karijera.” – objavili su sa Grbavice i zvanično potvrdili odlazak dva igrača nakon što su im istekli ugovori.

Edwin Odinaka je u Željezničar stigao na ljeto 2024. godine, a ukupno je za Plave odigrao 62 utakmice na kojima je postigao tri gola i dodao osam asistencija.

Santiago Garcia nije igrao na zvaničnim utakmicama, a član FK Željezničar bio je od septembra prošle godine.

fkzeljeznicar.ba/SportskiPuls.ba

VEZANE VIJESTI

Novo poglavlje Plave budućnosti
Duel posljednjeg kola WWin lige BiH

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE