“Golman reprezentacije Bosne i Hercegovine potpisao je ugovor s Qarabagom na 3+1 godinu.
Qarabag je 12 puta bio prvak Azerbejdžana i osvajač 8 nacionalnih kupova. Prošlu sezonu završili su na drugom mjestu, čime je prekinut niz od četiri uzastopne titule. Klub ima ambiciju da se što prije vrati na vrh, a naš golman bi mogao biti jedan od ključnih igrača u tom planu.
Martine, sretno u novom klubu!”, saopćeno je iz NS/FS BiH.







