Velež okončao meč sa dva igrača manje

Sarajevo ni sa igračem više nije savladalo Velež

Gostima su bodovi bili potrebni u borbi za naslov prvaka, dok se domaćin bori za opstanak, a na kraju nije bilo pobjednika.

Puno više od igre je imalo Sarajevo i do momenta kada je Velež ostao sa igračem manje na terenu. U prvom poluvremenu dvije odlične prilike za goste preko Kyeremeha i Guliashvilija, ali promjene rezultata nije bilo. Najbolju priliku za Velež u prvom dijelu je imao Haskić u 35.minuti. U samom finišu prvog poluvremena domaćin ostaje sa igračem manje, a glavni sudija Peljto je isključio Ologoa. U drugom poluvremenu očekivana dominacija Sarajeva sa igračem više i još nekoliko prilika, koje gosti nisu iskoristili. U samom finišu meča je isključen i Đurić kod domaćih, ali je ostalo 0:0. Na kraju je Velež sigurno puno zadovoljniji remijem nego Sarajevo, koje se polako oprašta od mogućnosti osvajanja naslova prvaka ove sezone.

Standings provided by Sofascore

sportskipuls.ba

VEZANE VIJESTI

Golovi u drugom poluvremenu

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE