”Odigrali smo stvarno dobro prvo poluvrijeme. U drugom su se podigli na višu razinu. Poklonili smo im gol, ali nakon povratka u utakmicu učinili su je pravom engleskom utakmicom, s toliko agresivnosti u duelima. No općenito smo odigrali jako dobro”, rekao je i nastavio:
Dok god nije gotovo, nastavit ćemo se boriti. Gostovanje kod Evertona uvijek je teško. Sad naša sudbina više nije u našim rukama. Imamo još četiri utakmice i vidjet ćemo što će se dogoditi”, zaključio je.
Kiks u borbi za titulu
Ovo je veliki kiks za City koji ima pet bodova manje od Arsenala s utakmicom manje. Arsenal je dočekao posrtaj Manchestera i sada drži sve u svojim rukama tri kola prije kraja.
index.hr / sportskipuls.ba








