Iskusni defanzivac

Slavko Bralić novi igrač FK Sarajevo

FK Sarajevo potvrđuje dolazak iskusnog hrvatskog defanzivca Slavka Bralića, koji je potpisao ugovor na jednu godinu, uz mogućnost produženja saradnje za još jednu sezonu.

Bralić u bordo tim stiže nakon što je drugi dio prošle sezone proveo u dresu HNK Gorica, gdje je nastupao kao posuđeni igrač, a po završetku posudbe vratio se u NK Celje.

Bralić je nosio dres nekoliko klubova u regiji i inostranstvu. Igrao je za NK Solin, HNK Omladinac, NK Osijek, FK Vojvodina i Neftchi iz Azerbejdžana. U Premijer ligi BiH nastupao je za NK Široki Brijeg, gdje je proveo tri sezone.

fksarajevo.ba/SportskiPuls.ba

VEZANE VIJESTI

Karijeru nastavlja u Indoneziji
Ugovor potpisan do 31. maja 2027.
ugovor do 30. juna 2029. godine

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE