Nakon godinu dana

FK Željezničar i Huso Karjašević potpisali sporazumni raskid ugovora 

Karjašević je u Željezničar stigao na ljeto prošle godine. Odigrao je 25 utakmica.

Iz Željezničara su se zahvalili Karjaševiću na profesionalnom odnosu, doprinosu na terenu i poželjeli mu sreću u nastavku karijere.

Foto: FK Željezničar

On je nastavio niz odlazaka sa Grbavice u ljetnom prelaznom roku. Do sada su klub napustili Abdulmalik Al Jaber, Filip Dangubić, Marin Galić, Martin Mirčevski, Antonio Trogrančić, Azur Mahmić, Stefan Radinović, Nemanja Cavnić i Stipo Marković.

Novi igrači na Grbavici su Enes Alić, Admir Gojak, Hamza Jaganjac, Josip Pejić, Ibraheem Adams, te Joao Erick.

fkzeljeznicar.ba/SportskiPuls.ba

VEZANE VIJESTI

Drugo pojačanje za prvaka

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE