Utakmica se igra od 19:00 sati

Odbojkašice Goražda u prvoj utakmici polufinala KUP-a BiH večeras dočekuju ŽOK Gacko

Foto: Elma Geca / FENA
Prve utakmice polufinala Kupa Bosne i Hercegovine u odbojci za žene na programu su danas, a Odbojkaški klub Goražde u gradskoj dvorani „Mirsad Hurić“ dočekat će tim Ženskog odbojkaškog kluba Gacko.

Nakon dva poraza u okviru Premijer lige BiH, goraždanske odbojkašice, kako navode iz tog kluba, pokušat će popraviti dojam protiv vrlo dobrog protivnika i sa dobrim rezultatom vratiti poljuljano samopouzdanje.

– Porazi od ekipa Ort i Borca iz Banje Luke nisu došli u najboljem momentu, ali šta je tu je. Popravni ispit je već u srijedu i svjesne smo da utakmica protiv Gacka  može donijeti mnogo toga. Želje i motivacije neće nedostajati, naročito kada  u goste dolazi jedna od najjačih ekipa BiH – kazala je članica OK Goražde Džana Obuća.

Iz OK Goražde pozvali su navijače  da u što većem broju dođu i podrže Goraždanke u ovom susretu.

Utakmica se igra u srijedu od 19.00 sati.

FENA / sportskipuls.ba

VEZANE VIJESTI

OK Goražde dočekuje Novi grad Sarajevo
Dominirali i kod nagrada za pojedince

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE