Prvi trening

Zmajevi trenirali u St. Louisu

„A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine odradili su prvi trening u St. Louisu, na Energized Parku gdje će 6. juna sastati sa Panamom.

Izabranici Sergeja Barbareza izašli su na teren i odradili trening u pozitivnom ambijentu. Prijateljski meč u St. Louisu biće posljednja provjera za Zmajeve pred početak nastupa na FIFA Svjetskom prvenstvu 2026, te prilika da se dodatno uigraju i potvrde dobra atmosfera i zajedništvo koji krase bh. tim.

NFSBiH / federalna.ba / sportskipuls.ba

VEZANE VIJESTI

Početak utakmice zakazan je za 21 sat
Pripreme za Evropsko prvenstvo
5. kolo evropskih kvalifikacija

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE

NAJČITANIJE