Ostao je bez ijednog, a zatim napustio milanski klubu i preuzeo Al Hilal. U saudijskom klubu imat će plaću od 26 miliona eura godišnje, čime će biti drugi najplaćeniji trener na svijetu uz Atleticova Simeonea, koji zarađuje 34 miliona eura.
Inzaghi je objasnio zašto je otišao u Al Hilal: “Želja mi je oduvijek bila otići trenirati izvan zemlje, kao što sam želio raditi u Italiji. Al Hilal je velika prilika za mene. Poznajem Al Hilal jer pratim arapski nogomet. Imam simpatije prema njemu jer ondje igra Sergej Milinković-Savić, kojeg sam trenirao u Laziju. Sretan sam što sam se ponovno susreo s njim.”
sportskipuls.ba








